A member of LafargeHolcim Bezpłatna wycena
Kontakt z konsultantem: 22 250 22 43

Dostarczamy produkt, technologię i WYKONANIE

Od kwietnia 2013r. firma Lafarge Kruszywa i Beton oferuje zupełnie nowe i innowacyjne rozwiązanie dedykowane dla klientów indywidualnych.

 

„Solidna Ekipaˮ to program Lafarge oferujący inwestorowi kompleksowe rozwiązanie w zakresie zakupu i wykonawstwa produków Lafarge. Nowe rozwiązanie polega na zakupie kompleksowej usługi – dostawy betonu wraz z wykonawstwem.

Gwarancje

Inwestor podpisuje z Lafarge umowę, która gwarantuje zarówno dostarczenie materiału, jak i wykonanie usługi jego wbudowania na placu budowy. Inwestycja rozliczana jest przez Lafarge w metrach kwadratowych wykonanej pracy, a nie w metrach sześciennych dostarczonego materiału.

 

Tak wykonana inwestycja gwarantuje inwestorowi zastosowanie odpowiednich materiałów, technologii prac, dzięki którym jesteśmy w stanie wykorzystać do maksimum możliwości i korzyści jakie płyną z zastosowania naszych produktów. Dzięki optymalizacji w doborze materiałów i rozwiązań jesteśmy w stanie zaproponować bardzo atrakcyjne jakościowo i cenowo oferty na kompleksowe wykonawstwo.

Po zakończeniu prac inwestor otrzymuje gwarancję na gotowy produkt.

„Solidna Ekipa” to program, w którym można realizować wszystkie poziome aplikacje na bazie następujących produktów oferowanych przez Lafarge: Agilia Sols A - wylewki anhydrytowe z betonu samozagęszczalnego, Artevia Kolor i Dekor - nawierzchnie z betonów dekoracyjnych.

Poznaj ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb


Bezpłatna wycena

Opinie klientów o współpracy z Solidną Ekipą.

Justyna Brzyska
Justyna Brzyska
Architekt
Zielony projekt

Ciekawe i nowatorskie produkty, możliwość konsultacji projektowej ze specjalistami ds. technicznych  czynią

z Lafarge Holcim zaufanego partnera dla  projektantów.

Jednak najlepszy projekt musi zostać fizycznie zrealizowany – od tego zależy jego finalny efekt. W tym aspekcie Solidna Ekipa to wg mnie pierwszy tego typu program zaoferowany przez producenta z branży betonowej, mogę powiedzieć
że program na który czekałam.

Andrzej Nowal
Andrzej Nowal
Inwestor indywidualny

Dzięki kontaktowi z firmą Lafarge Holcim otrzymałem pełną informację techniczna dotyczącą jastrychu anhydrytowego przeznaczonego  na podkłady z ogrzewaniem podłogowym.

Po wstępnej akceptacji autoryzowany wykonawca dokonał pomiaru pomieszczeń na podstawie, których otrzymałem wycenę.
Podpisałem umowę w systemie „Solidna Ekipa”. Prace wykonawcze przebiegły bardzo szybko i sprawnie. W niespełna 2 h mój podkład podłogowy na powierzchni 100 m2 był już wylany.

Decydując się na program „Solidna Ekipa” zaoszczędziłem dużo czasu i miałem pewność,że usługa zostanie należycie wykonana. Poza tym gwarancja na wykonanie prac budowlanych, to dziś naprawdę rzadkość.

Kamil Przybył
Kamil Przybył
Architekt

Działając na rynku budowlanym wiem, że klienci są bardzo ostrożni w podejmowaniu decyzji o wyborze wykonawcy.
Kazdy chce uniknąć znanych wszystkim problemów związanych z nieterminowością i brakiem odpowiedzialności za wykonane prace.

„Solidna Ekipa” łamie ten stereotyp – to zupełnie nowe podejście do klienta. Lafarge stawia na kompleksowe rozwiązania: produkt

i realizacja, które dziś są dla klienta najważniejsze.