A member of LafargeHolcim BEZPŁATNA WYCENA
Kontakt z konsultantem: 22 250 22 43

Posadzka anhydrytowa - samopoziomująca

Posadzka anhydrytowa o płynnej konsystencji pozwala uzyskać równą i idealnie gładką powierzchnię podłoża.
Proponowana posadzka samopoziomująca wykazuje właściwości samorozlewające się po podłożu, dzięki czemu uzyskacie Państwo, nie tylko gładką, lecz idealnie poziomą powierzchnię. Posadzka anhydrytowa musi być rozrobiona w odpowiednich proporcjach wody i proszku.

Najważniejsze cechy naszej posadzki to:

 

 

Ikona

Wysoka wytrzymałość –
jastrych anhydrytowy Agilia SOLS A nie wymaga zbrojenia i posiada wysokie 3-4 krotnie wyższe parametry wytrzymałości 20MPa-40MPa w stosunku do tradycyjnych posadzek cementowych.

Ikona

Duża elastyczność –
produktu umożliwia wykonanie dużych powierzchni bez nacięć dylatacyjnych, tj.: nawet do 900 m2, powierzchnie ogrzewane do 300m2, eliminując problem pękania płytek podłogowych w późniejszej eksploatacji

Ikona

Właściwości samopoziomujące-
 wylewka podłogowa Agilia SOLS A pozwala na równe wykonanie podkładu podłogowego, zapewniając estetyczny efekt końcowy i zmniejszenie ilości mas klejowych przy układaniu okładzin jak płytki, parkiet.

Ikona

Doskonałe przewodzenie ciepła –
Agilia SOLS A to produkt rekomendowany szczególnie na ogrzewanie podłogowe. Doskonałe przewodnictwo ciepła zapewnia możliwość dodatkowych oszczędności na kosztach ogrzewania i wyższy komfort użytkowania, dzięki bardzo szybkiemu nagrzewaniu pomieszczeń.

Ikona

Szybkość wykonania-
 nawet 1000 m2 w jeden dzień i tylko 3 osobowa ekipa wykonawcza

Ikona

Ekologia –
produkt posiada Zieloną Kartę Produktu na potrzeby systemów certyfikacji Zielonych Budynków LEED i BREEAM

Ikona

Szybkość twardnienia –
już po około 2 dniach można chodzić po wylanym podkładzie, po minimum 4 dniach rozpocząć dalsze prace budowlane, a po około 7 dniach uruchomić ogrzewanie podłogowe.

Ikona

Stabilność i gwarancja recepturowa-
proces produkcyjny i kontroli jakość Agilia SOLS A są gwarantowane przez produkcję na węźle betoniarskim, gdzie dokonywany jest stałymonitoring procesu produkcji i kontroli jakości w oparciu o zakładową kontrolę produkcji zgodną z wymogami normy PN-EN 13813.

Ikona

Mała grubość jastrychu anhydrytowego –
Agilia SOLS A pozwala na zmniejszenie grubości wylewanej warstwy podkładu podłogowego nawet do 35 mm na warstwie termoizolacyjnej i/lub wygłuszającej. W przypadku ogrzewania podłogowego istnieje możliwość ograniczenia grubości wylewanej warstwy nad przewodami grzewczymi nawet do 30 mm na rurką.

Przewaga jastrychu anhydrytowego nad betonem tradycyjnym

Pobierz kartę produktu
Porównanie wylewki anhydrytowej Agilia Sols A z betonem tradycyjnym

Film przedstawia porównanie czasu i jakości pracy na dwóch podkładach podłogowych: jastrychu cementowym oraz anhydrytowym.

Badania termowizyjne samopoziomujących wylewek podłogowych jastrychu cementowego

Film przedstawia badanie termowizyjne dwóch rodzajów wylewek podłogowych: tradycyjnego jastrychu cementowego oraz jastrychu anhydrytowego Agilia Sols A.

Poznaj ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb


BEZPŁATNA WYCENA