A member of LafargeHolcim BEZPŁATNA WYCENA
Kontakt z konsultantem: 22 250 22 43

Betony nawierzchniowe

Artevia TM to gama nawierzchniowych betonów dekoracyjnych charakteryzujących się unikalnym naturalnym wyglądem i wykończeniem. Oferuje praktyczne nieograniczone możliwości przy projektowaniu zarówno nawierzchni w otoczeniu każdego rodzaju budynku, jak i ciągów komunikacyjnych: pieszych,pieszo-jezdnych oraz ścieżek rowerowych na terenach zurbanizowanych czy też w kompleksach zielonych. Dzięki różnorodnym kolorom i fakturze produkt Artevia TM jest naturalnym uzupełnieniem każdego projektu. Artevia TM bardzo dobrze komponuje się z otoczeniem oraz współgra z innymi materiałami nawierzchniowymi.

Estetyka i różnorodność wykończenia nawierzchni:

Beton Artevia TM to naturalna nawierzchnia, która może być wykonana w różny sposób. Podstawą aplikacji jest ręczne wykończenie zewnętrznej powierzchni, co uwydatnia efekt naturalności o różnorodności. Jest więc zupełnym zaprzeczeniem sztucznej powtarzalności, spotykanej na co dzień w ogólnodostępnych sztampowych produktach wielkoseryjnych.

Cechy charakterystyczne dla betonów nawierzchniowych to:

Ikona

Estetyka powierzchni – jednolita struktura betonu.

Ikona

Swoboda w Projektowaniu – różne kolory i faktura oraz możliwości łączenia z innymi materiałami pozwalają tworzyć projekty w dowolnym miejscu pomieszczenia.

Ikona

Komfort użytkowania – materiał sprawdza się w trudnych warunkach, możliwość zastosowania na ogrzewanie podłogowe.

Poznaj ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb


BEZPŁATNA WYCENA