A member of LafargeHolcim Bezpłatna wycena
Kontakt z konsultantem: 22 250 22 43
« wróć do listy

Wykonywanie wylewki anhydrytowej lokalnie

Zamawiając usługi budowlane – czy to z zakresu wylewki czy jakiegokolwiek innego – bardzo często wyszukujemy lokalnych fachowców. Jest to logiczny wybór ze względu na specyfikę dostaw. Jednakże czy lokalizacja przedsiębiorstwa powinna być jedynym kryterium?

Wykonywanie wylewki anhydrytowej lokalnie

Nie trzeba mieć ogromnego doświadczenia w branży, aby wiedzieć, że tu szczególnie liczy się doświadczenie i umiejętności. W kwestiach nomen omen tak „fundamentalnych” nie wystarczy powiedzieć „Panie kierowniku, będzie pan zadowolony!”, trzeba jeszcze umieć dobrać odpowiednie rozwiązanie do każdej, nawet nietypowej sytuacji. Wylewki anhydrytowe nie są tu wyjątkiem. Większe znaczenie od tego czy wykonawca jest z Poznania, Łodzi czy Gdańska, ma to czy dostatecznie zna się na tym co ma wykonać. Może się bowiem okazać, że czas i pieniądze zaoszczędzone na dostawach i transporcie będziemy musieli przeznaczyć na niekończące się poprawki. 

Ciężko jednak byłoby do prac w Bydgoszczy zatrudniać ekipę z Lublina. Odległości mają swoje znaczenie, a wielu wykonawców nie chce podejmować się zadań zlokalizowanych w dużej odległości. Jak znaleźć więc optymalne rozwiązanie? Z pomocą w tym dylemacie może przyjść właśnie LaFarge. Dzięki zrzeszeniu w ogólnokrajową sieć udało nam się wypracować najwyższe standardy jakości. Z jednakową pieczołowitością obsługujemy naszych klientów zarówno w Warszawie, Rzeszowie, Katowicach i wielu innych miastach Polski. Wielość regionalnych oddziałów pozwala na wysoką dostępność naszej wylewki anhydrytowej w obsługiwanych przez nas regionach.